Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад"

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Львов 16-18 апреля

Сообщений 31 страница 60 из 119

31

Ир, а разве я дала повод усомниться в серьезности моего отношения к твоей идее? :) Это действительно было бы классно!
Рил ов 4 не все знают достаточно близко... :) ... но мы как раз начали его разбирать. Думаю, до поездки Вика и Антон поймут, что к чему ;)

32

Я в тебя верю :) И В Вику с Антоном верю :) Я вообще доверчивая

33

нуууу, на любой ровной поверхности любой дурак спать может, а вот ты попробуй на неровной....

По личному опыту, на твердой и ровной поверхности спиться тяжелее, чем на неровной (в определенных рамках неровной ;) )

34

Привіт усім!
Чудова новина: я забронювала нам квитки на оперу (Паяци) на 17-е. Місця по центру 1-го ряду 2-го балкону (чи, може, ярусу) - по 50 грн. Аналогічні місця ярусом нижче коштують 125 грн., тому вирішила не брати їх. Бронювання нічого не коштує.
Нагадайте, що маємо забрати квитки у касі Опери, як приїдемо (приблизно до 12.00).

35

УРАААААА!!!! ))))
Настя, ти просто супер! :) :) :)

може, Дарвіна і Дукат теж забронювати? Ну, звісно, вже ближче до поїздки

36

:glasses:  :blush: Будь-ласка!

Так, авжеж, варто було б!

До речі, мені порадили ще одну кав'ярню-цукерню - "Фреску". Їх є дві - на Краківській і на Арсенальській, здається - обидві поряд із площею Ринок. Ціни вищі, ніж у Дукаті, а інтер'єр вишукан(іш)ий. Можна було б теж заскочити... Думаю, і без бронювання.

37

По квартирам:
1) 3 комнаты, 6 спальных мест (2 дивана и кровать - поместимся всемером), 350 грн в сутки. Минус - не самый центр:
http://www.podobovo.lviv.ua/flats.php?rus.flat.44

2) 2 комнаты, 8 спальных мест, не центр, 400 грн:
http://www.lviv-rent.com/index.php?show … mp;full=32

3) 2 кімнати, центр, 6 місць (написано - 3х2, але в деталях - лише ліжко й диван, може й брешуть), 350 грн, центр:
http://v.lviv.ua/catalog/hotels/kvartyr … ok-34.html

4) дуже непоганий варіант: 2 кімнати, 6 місць, 400 грн, центр:
http://www.podobovo.com/propouse/lviv-rent-9.htm

5) 2 кімнати, 6 місць (2 ліжка+диван), площа ринок, 350 грн.
http://www.podobovo.com/propouse/lviv-rent-2.htm

Особисто я - за останній варіант.
Які побажання? Заперечення? Альтернативи?

38

Мене влаштовують останні 2 варіанти. Однак є застереження: треба переконатися, що орендодавці згодні поселити більше 6-ти осіб і з'ясувати, чи збільшиться від цього вартість (думаю, не повинна, але хтозна). Ризикувати не хочеться...

39

Настя - молодець, що забронювала!

40

Настя, у передостанньому варіанті чітко зазначено що це ціна за 6. Щодо більшої кількості людей, то це робиться так: один із нас іде погуляти. Коли ми жили удесятьох в однокімнатній квартирі, на зустріч з хазяйкою романтично прийшли Двалін з Мунею удвох.

41

Йерни написал(а):

Щодо більшої кількості людей, то це робиться так: один із нас іде погуляти.

От якраз так мені і не хочеться... Ну хіба ми не можемо дозволити собі нормально зняти квартиру на усіх? Думаю, краще одразу обговорити, що нас 7-ро.

42

Настя, просто квартири або на 6, або на 8 (при чому - дорожчі). У квартирах на 6 виникнуть питання, а куди сьомого. "А в нас тут Антон зі спальником" відповідатимемо ми, або "А ми втрьох любимо спати, так цікавіше" :)

Але,зрештою, це деталі. Треба обирати та бронювати.

43

ПАНОВЕ ЛУГНАСАД!!!

Я дізнавалася щодо квартири. На 1 ніч не здають, мінімум - півтори доби (з ранку суботи до вечора неділі). 2-кімнатна 6-місна (http://www.podobovo.com/propouse/lviv-rent-2.htm) на Краківській (центр) коштуватиме 600 грн (по 86 з носа). як ви на це? Хазяїн чекає від мене відповіді до ранку. Якщо ніхто не проти - я бронюю (бо, виявляється, не ми одні плануємо їхати до Львова!)

44

Йерни написал(а):

ПАНОВЕ ЛУГНАСАД!!!

Я дізнавалася щодо квартири. На 1 ніч не здають, мінімум - півтори доби (з ранку суботи до вечора неділі). 2-кімнатна 6-місна (http://www.podobovo.com/propouse/lviv-rent-2.htm) на Краківській (центр) коштуватиме 600 грн (по 86 з носа). як ви на це? Хазяїн чекає від мене відповіді до ранку. Якщо ніхто не проти - я бронюю (бо, виявляється, не ми одні плануємо їхати до Львова!)

Я за.

45

Anastasiya
Думаю, до поездки Вика и Антон поймут, что к чему

Через свою застуду пропустила останню неділю, сподіваюсь ви тоді не вчили Ріл на 4???! я такого щось не пам*ятаю....

А ті квартири, що висувались вище (за 350-400), ви вже відкинули??? чому??

адже останній варіант теж на 6 місць, а коштує значно дорожче...

але якщо ті варіанти відпали за якихось причин, то погоджусь і на останній варіант.

А ще дякую, Настюш за бронювання квитків! Ти молодчинка!! дякую!

46

Та будь-ласка, Вікусе! Це буде нескладно, тому нема чого так мене вихваляти ;)

Йерни, я згодна на останній варіант.

Віко, ті ціни, про які йшла мова раніше, вельми умовні. Я гадаю, якщо б зашла мова про бронювання кожної з них, теж виявилося б, що платити треба більше (бо частенько бронюють мінімум на 2 доби). А цей варіант всього на 29 грн. дорожче у розрахунку на 1 особу. (Якщо треба, надамо без%-й кредит ;))

47

ViShnya написал(а):

Через свою застуду пропустила останню неділю, сподіваюсь ви тоді не вчили Ріл на 4???! я такого щось не пам*ятаю....

Його справді почали вчити у "молодшій" групі в неділю. Не страшно, що пропустила, швидко вивчиш, а ми будемо направляти, куди треба, якщо будуть проблеми у танці ;)

48

ViShnya написал(а):

А ті квартири, що висувались вище (за 350-400), ви вже відкинули??? чому??

Вони не відкинуті. Власне, це і є останній варіант. 350 - ціна на чотирьох. На шістьох (і сімох) - 400 на добу. Але на 1 добу не здають, вихідні прирівнюються до "півтора діб" - з 8 ранку суботи до 8 вечора неділі, тож загалом за вихідні - 600.

49

Оскільки четверо з семи (Настя, Андрій, Аліна, я) - висловилися за, двоє промовчали (Ваня, Антон), а Віка висловила запитання, а не заперечення/альтернативи - квартиру забронювала.

Настя, Ваня, щодо кредиту - кому й скільки я винна за квитки на поїзд?

50

*с жадным блеском в глазах* мне-мне! сколько - хз. билеты не при себе.

51

Як добре, що все склалося з оперою.) Тільки у мене дівоча проблема: хто може позичити чорну або червону сумочку до плаття? :D

Йерні, дякую, що на пошту інфу про квартиру надіслала, бо я щось частенько забуваю на форум заходити.
З приводу флейти. Якщо вам треба щось заграти конкретне, дайте ноти вже зараз.)

Отредактировано Алина (31-03-2010 15:15:55)

52

Алина написал(а):

Тільки у мене дівоча проблема: хто може позичити чорну або червону сумочку до плаття?

:)) Ну, таке добро у мене знайдеться, головне - не забути, тому напередодні від'зду нагадай, будь-ласка.

53

Отож, панове, квартира в нас є :)

передоплату переведо, бронь підтверджено.

54

Йерни написал(а):

Вони не відкинуті. Власне, це і є останній варіант. 350 - ціна на чотирьох. На шістьох (і сімох) - 400 на добу. Але на 1 добу не здають, вихідні прирівнюються до "півтора діб" - з 8 ранку суботи до 8 вечора неділі, тож загалом за вихідні - 600.

Йерни, дякую за пояснення, я второпала! і тому вас цілком підтримую у виборі кв.!

55

Ура-ура! а 17-18 квітня вже наближається!!! :)))

Отредактировано ViShnya (31-03-2010 19:48:27)

56

А не сходить ли нам после оперы в сауну?
Ну так сказать снизить накал пафоса?

57

Эм... Меня не тянет снижать...
Вот в кавъярню пошла бы "после".

58

а я бы везде пошла :) только не уверена, что во Львове есть круглосуточные бани и кав*ярні - опера во сколько заканчивается?
я хочу взять от этой поездки тот максимум позитива, который вообще возможен, и готова ко всему, что его подарит :)

59

Думаю, опера будет максимум до 9. Кавъярни, по-думаю, должны работать...
А баня/сауна... Ну, видно будет...

60

их бы заказать заранее...