Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад"

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » События » "Рун" приглашает на свои концерты 25 и 28 декабря


"Рун" приглашает на свои концерты 25 и 28 декабря

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Получила вот такую расылку.

Щиро запрошуємо вас на наш останній в цьому році НОВОРІЧНИЙ АКУСТИЧНИЙ КОНЦЕРТ зі спеціальною святковою програмою! Окрім традиційних різдвяних ірландських та шотландських мелодій до вашої уваги кілька колядок і щедрівок від наших гостей - фольк-лабораторії "Звучі Дочі" (http://zvuchi-dochi.livejournal.com/)!

Чекаємо на вас 28 грудня о 19.30 у Київському міському Будинку вчителя (вул. Володимирська 57), у Молодіжному залі (праве крило, 3-й поверх, к.307). Вхід 30 грн.

Крім того, 25 грудня о 19.00 відбудеться концерт-session гурту "Рун" у піццерії "Тато Джон" на Воровського 32. Вхід вільний! Бажано замовляти столики наперед: тел. +38095 280 63 11.

З Новим Роком та Різдвом!

Щиро ваш,
гурт "Рун"

2

Сама думаю пойти 28-го. Скорее 28-го, чем 25-го.

3

15 квітня-"Рун" в "Тато Джоні"

Mid-spring session
Початок 20.00
Адреса Воровського 32

Вхід вільний

Хтось крім мене піде :) ?

4

Витягай В*яза!!!!!!
(тільки дивіться, щоб він більше собі нічого не ламав)

5

Пас.

6

я вероятно буду

7

Ой, а вы досидите до конца? А то я таки забегу ближе к окончанию %-)

8

а я не успею :(

9

Так уж сложилось, что в этой теме пишут о концертах Рун и после 25/28 декабря 2009 г. В общем, зная, что некоторые из нас собираются на очередное выступление любимой группы, решила поделиться тем, что пришло по рассылке от Рун:

"На жаль, концерт 13 травня в піццерії "Тато Джон" відмінився..."


Вы здесь » Форум Киевской школы кельтских танцев "Лугнасад" » События » "Рун" приглашает на свои концерты 25 и 28 декабря